Öğrenciler: Ev Ödevleriniz Google'a Emanet

Hepimiz uzun bir öğrencilik hayatı geçirdik ve ana okulundan üniversite de dahil olmak üzere sayısız ev ödevleri, sene sonu ödevleri vb. ödevler aldık.
Yayınlanma tarihi: 23 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 08:21

Hepimiz uzun bir öğrencilik hayatı geçirdik ve ana okulundan üniversite de dahil olmak üzere sayısız ev ödevleri, sene sonu ödevleri vb. ödevler aldık. İnternet ile daha yeni yeni tanıştığımız dönemlerde ev ödevleri bizim için kabus olurdu.

Artık şimdiki nesilin Google amcaları var ve her şeyi ona sorup anında cevabını alıyorlar. Dünya'nın bir numaralı arama motoru Google, öğrencilerin ev ödevlerini yapma konusunda bir adım daha ileri giderek ev ödevi uygulamasını geliştirdi.

Tıpkı bir forum platformunda işleyen uygulama da öğretmenler ve öğrenciler uygulamaya üye oluyorlar ve öğrenciler ödev konularını ilgili alanlara yazarak ödevlerinin cevaplarına anında ulaşıyorlar. Uygulama bu ödevleri veri tabanından çekerek anında öğrencilere sunuyor ve öğrencinin sormuş olduğu soru veri tabanında yok ise bu soruyu öğretmenler cevaplıyor.

Şu an için Android işletim sistemli akıllı telefonlar için ücretsiz olarak yayımlanacak olan uygulama ile saatlerce ev ödevi yapmaya son!

akıllı telefon

Etiketler: Öğrenciler   Ev   Ödevleriniz   Google   Emanet  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki