Ödüllü İktisatçılar

18. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi’nde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ikinci öğretim 4. sınıf öğrencilerinden Tuğba Koyuncu ve Şeyma Alkan ortak bildirileri ile ödül almaya hak kazandı.
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 10:21

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 18. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi’nde, Bozok Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ikinci öğretim 4. sınıf öğrencilerinden Tuğba Koyuncu ve Şeyma Alkan ortak bildirileri ile ödül almaya hak kazandı.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerin buluştuğu akademik bir platform olan Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi’nde 47 farklı üniversiteden 92 bildiri ve 12 poster bildiri sunuldu. Bu yıl ana teması “Yeşil Ekonomi, Yeşil Enerji, Yeşil Üretim” olarak belirlenen kongreye yurtiçi ve yurtdışından 500’ü aşkın lisans ve yükseklisans öğrencisi ile birlikte Bozok Üniversitesi adına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri 3 bildiri ile katıldı. 

“Uzun Dönemdeki Büyüme ve Hasıladaki Büyüme Arasındaki Nedensel İlişki" ve "Granger Nedensellik Yaklaşımı" adlı bildiri ile öğrenciler teşvik ödülü aldı.

Etiketler: bozok   üniversite   iktisat   öğrenci   ödül  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki