Nusaybin Desteklerine Plaket Verildi

Yozgat Belediyesi öncülüğünde organize edilen Nusaybin yardım tırına destek verenlere plaket takdimi yapıldı
Yayınlanma tarihi: 24 Mayıs 2016, Salı günü, saat: 15:24

Mardin'in, Nusaybin ilçesinde bölücü teröristlere karşı mücadele eden güvenlik güçlerimize moral motivasyonu sağlamak amacıyla Yozgat Belediyesi öncülüğünde başlatılan 'Yozgat Sizinle' projesi kapsamında yardım tırına destek veren kişi ve kuruluşlara Yozgat Belediyesi tarafından plaket takdim edildi.

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, bölgede bölücü teröristlere karşı mücadele eden asker ve polislerimizin zor koşullar altında mücadele ettiklerini ve onlara moral, motivasyon sağlamak amaçlı hazırlanan yardım paketlerine destek olan Yozgat halkına, kişi ve kuruluşlara karınca, kararınca verdikleri destekler için teşekkürlerimizin bir simgesi olarak plaket vermeyi uygun gördük dedi.

Başkan Arslan edilen yardım miktarlarının önemli olmadığını, çam sakızı çoban armağını sayılması gerektiğini ifade ederek, önemli olan maneviyatı ve birlikteliğimizi bozmaya çıkanlara karşı, güvenlik güçlerimizin yanlarında olduklarımızı hissetmeleridir diye vurguladı.

Yozgat Belediye Başkan Yardıcısı Talip Karslıoğlu, "Yozgat Sizinle projesi kapsamında hazırlanan hediyelere destek sunan STK ve iş adamlarımıza nezaket ziyaretinde bulunduk. Başkanımız Dr Kazım Arslan'ın selam ve teşekkür şiltlerini ilettik. Yozgatlı Stk ve İş adamlarına vermiş oldukları bu anlamlı destekten dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Başkanı Yardımcısı Karslıoğlu daha sonra STK ve işadamlarına yapılan ziyaretlerle birlikte plaketleri sahiplerine teslim etti.

Etiketler: yozgat   nusaybin   yardım   asker   polis  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki