Nurdoğdu, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Seçim çalışmalarına hız kazandıran CHP İl Teşkilatı ve, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 13 Mayıs 2015, Çarşamba günü, saat: 08:45

CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Milletvekili adayı Hasan Aslan Nurdoğdu, Milletvekili adayı Gülhanım Ceylan ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Yenifakılı ilçesi ve köylerini ziyaret etti. Başkan Yıldırım ve milletvekili adayları ilçe halkına CHP'nin projelerini anlattı. 

Sabahın erken saatlerinde Yenifakılı İlçe Teşkilatları ve vatandaşlar ile bir araya gelen Milletvekili Adayı Nurdoğdu, “ 7 Haziran da hırsızlığa, yolsuzluğa, ahlaksızlığa, bu kötü gidişe dur demek için bu zorlu yola çıktık. 

Milletimizin vicdanına sesleniyoruz, gelecek nesillerin daha iyi şartlarda yetişmesi için, çocuklarımızın yatağa tok girmesi için, memleket menfaati için gelin oy verin gitsinler” dedi. 

Esnaf ziyaretleri sırasında seçim beyannamesinden kesitlerle konuşmasına devam eden Nurdoğdu “her ailede akşam tencere kaynayacak. Her evde huzur, her evde devletin bereketi olacak. 

Çiftçiye mazotu 1,5 liradan vereceğiz, kişisel menfaat için değil memleketin bekası, refahı, için çalışacağız. Yozgat milletvekili olacağım, Ankara'nın kulislerine kapılmayıp Yozgat'ın daha yaşanabilir, çağdaş ve modern bir şehir olması için elimden gelen her şeyi yapacağım. 

Yaşanacak Bir Türkiye anlayışıyla yola çıktık Yozgat halkı için 24. saat yetmiyorsa 25. saati arayarak çalışmalarıma ivme kazandırarak devam edeceğim ” ifadelerini kullandı.

İlçe ve köy esnaflarını ziyaret eden Nurdoğdu Yenifakılı'da coşkuyla karşılandı. Vatandaşın ilgisinden dolayı memnun olan milletvekili adayları sıkmadık el bırakmadı. Ziyaret sırasında Fehimli köyüne de giden aday cenaze evine uğrayıp baş sağlığı diledi.

Etiketler: hasan aslan nurdoğdu   chp  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki