Nokta transferler yaptık

İkinci yarı öncesinde iki önemli ismi kadrosuna katarak rakiplerine gözdağı veren Yozgatspor camiasında şampiyonluğa olan inanç bir kat daha arttı.
Yayınlanma tarihi: 04 Ocak 2016, Pazartesi günü, saat: 19:45

Yozgatspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Akgün, ara transfer döneminin henüz başlamamış olmasına rağmen bu konuda tüm rakiplerinden önce hareket ederek önemli iki ismi kadroya dahil ettiklerini söyledi. İlk yarıyı genel olarak iyi bir yerde kapattıklarını belirten ancak daha önemlisi olarak da şampiyonluğu gösteren Akgün, “Biz nokta transferlerle kadromuzu güçlendirdik. Beklentimiz şampiyonluk ve sezon sonunda da mutlu sona ulaşacağımızdan kesinlikle kuşku duymuyorum” dedi.

Yozgatspor’un sezona oldukça iddialı başladığını, bir iki maç dışında genelde çok iyi performans sergilediğini belirten Akgün, bunun doğru işler yaptıklarının açık bir göstergesi olduğunu söyledi. Bazı aksaklıklar olmasa şu an ligin zirvesinde bulunacaklarına dikkat çeken Akgün, “İlk yarıyı hedeflenen puana yakın bir yerde bitirdik. Tabii ki her şeyin dört dörtlük olmasını bizde isteriz ama bazen yaptığınız transferler tutmayabiliyor. Takımdan ayrılan Ender ve diğer arkadaşlarımızın katkısı beklenilen düzeyde olmadı. Ancak yine de kendilerine teşekkür ediyoruz. Oldukça iyi başladığımız yolculuğu yine aynı şekilde noktaladık. Onların yolu açık olsun. Biz giden oyuncularımızın yerini çok daha kaliteli, takıma çok daha fazla yapacağına inandığımız isimlerle güçlendirme yoluna gittik ve nokta transferler yaptık. İki oyuncumuz da yarın Antalya’da yapılacak kampa katılarak kendilerini gösterme fırsatı bulacaklar” dedi.

Yönetimin teknik ekiple uyumlu şekilde hareket ettiğini belirten Akgün, “Sezon başından bu tarafa her konuda çok iyi anlaşıyoruz. İyi bir yol haritası çizdik ve onun üzerinde emin adımlarla ilerliyoruz. Biz sezon başında ne dediysek, taraftarımıza ne söz verdiysek onları yerine getirmek için vargücümüzle çalışıyoruz. Tabii bunları yaparken en büyük gücü Belediye ve Kulüp Başkanımız Kazım Arslan’dan alıyoruz. Başkanımız taraftarın şampiyonluk beklentilerinin boşa çıkmaması için ne gerekiyorsa yapılmasını istedi. Bundan sonra da aynı şekilde hareket ederek hedefimize ulaşacağız. Ama bu yolun sonu şampiyonluk diyorsak tabii ki bu konuda en büyük desteği taraftarımızdan, işadamlarımızdan ve camiamızdan alıyoruz. İnşallah onlar da bizi sezon sonuna kadar yalnız bırakmadan desteklerini sürdürsünler” dedi.
yozgat yenigün

Etiketler: ahmet akgün   yozgatspor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki