Nisan'da Lollipop Güncellemesi Alacak

Her gün firmalar Android Lollipop güncellemesini alacak cihazlarını duyurarak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyorlar.
Yayınlanma tarihi: 11 Nisan 2015, Cumartesi günü, saat: 01:35

Her gün firmalar Android Lollipop güncellemesini alacak cihazlarını duyurarak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyorlar. Bu konuda bir duyuruda LG cephesinden geldi.

Şimdiye kadar LG cephesinden tek güncellenen tablet G Pad 8.3 Google Play Edition'dı. Bu yüzden kullanıcılar endişelenmeye başlamışlardı ki LG, G Pad 7.0, 8.0 ve 10.11 içinde Android Lollipop güncellemesinin geleceğini duyurdu. Güncelleme cihazlara 12 Nisan'da ulaşacak.

Güncellemenin bölgesel olarak dağıtıldığını ve bu yüzden tarihte 3 aşağı 5 yukarı değişiklikler olabileceğini de notlarınız arasına eklemeyi ihmal etmeyin. LG aynı zamanda güncellemenin web site üzerinden de verileceğini ve dileyen kullanıcıların bilgisayardan indirip tabletlerine atarak güncellemeyi uygulayabileceğini bildirdi. OTA üzerinden güncellemeyi otomatik almakta sıkıntı yaşayan kullanıcılar bu şekilde güncellemeyi cihazlarına uygulayabilirler.

 

KAYNAK:akillitelefon

 

Etiketler: Lg   G   Pad   7.0     8.0   ve   10.1     12   Nisan'da   Lollipop   Güncellemesi   Alacak  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki