Nazlı, Sandığa Sahip Çıkacağız

Yozgat’ta 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yayınlanma tarihi: 05 Mart 2015, Perşembe günü, saat: 09:14

Ak Parti, bu kapsamda 7 Mart Cumartesi günü sandık güvenliği konusunda, seçimlerde görev alacak partililerin katılacağı ve tüm Türkiye’de aynı anda yapılacak olan ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz” toplantısını gerçekleştirecek.

Türkiye’nin dört bir yanında evlere, işyerlerine ve kahvehanelere temsili olarak kurulacak sandıklarla gerçekleştirilecek programda, AK Parti’nin 3 ana kademe, 3 kadın kolları ve 3 gençlik kolları üyelerinden oluşan 9 kişilik sandık yönetim kurulları da aktif hale gelecek, eksiklikler tespit edilerek, en kısa zamanda bunların tamamlanması sağlanacak. Sandık Yönetim Kurulu üyelerinden, temsili sandıkların başına gelmeyenler tespit edilerek, yerlerine yeni isimler belirlenecek.

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, yaklaşan genel seçimler öncesinde AK Parti’nin tüm ilgili organlarının birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir uyum örneği gösterdiğini belirtti. Nazlı, geçmişte gerçekleştirilen seçimlerde ortaya konulan performansın üzerinde bir başarının sağlanması için yoğun bir çabanın sergilendiğini ifade etti.

7 Mart 2015 Cumartesi günü AK Parti’nin 81 il teşkilatında aynı anda Sandığa Sahip Çıkıyoruz sloganı ile ortak bir çalışmanın yürütüleceğini ifade eden Nazlı, seçimlerde partinin her bir kademesinde görev alan insanların bilgilendirilmesinin hedeflendiğini kaydetti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki