MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Ferudun Daştan'ın ziyaret trafiği yoğun bir şekilde devam ediyor. Daştan, iş dünyasının yanı sıra kamuda temsil makamında bulunan bürokratları ziyaret ederek hem MÜSİAD'ın misyonu ve Yozgat'taki durumu hakkında bilgi verdi hem de şehrin geleceği adına istişarede bulundu.

MÜSİAD Şube Başkanı Ferudun Daştan, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İbrahim Tamer, İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, KADEM Yozgat Temsilcisi Fadime Solmaz, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve İl  Sağlık Müdürü Fatih Şahin'i makamlarında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Daştan, MÜSİAD'ın Yozgat'taki kuruluş süreci ve gelecek hedefleri hakkında bilgi verdi. Öte yandan kurumların faaliyetleri hakkında da fikir alışverişinde bulunan Daştan, MÜSİAD olarak sadace sanayi ve iş dünyasının değil, sektöre yön veren, devlet adına politika üreten, hizmet yürüten kamusal yapı ile ile de her zaman iç içe olacaklarının mesajını verdi.

Şehirlerin ekonomik ve sosyal gelişiminde devletin temsil makamlarında bulunan yöneticilerinin önemli bir sorumluluğa sahip olduğunu vurgulayan Daştan, bu noktada iş dünyası ve bürokrasi arasında MÜSİAD köprü vazifesinde bulunacağını ifade etti.

Kurum yöneticilerine şehrin ekonomik ve sosyal gelişimi adına ortaya koydukları gayret ve çalışmalardan ötürü teşekkür eden Daştan, ayrıca Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu'nu hassas süreçlerde şehrin huzuru ve güveni adına ortaya koydukları iradeli duruştan ötürü tebrik etti.

KADEM Başkanı Fadime Solmaz'la kadınların iş dünyasındaki yerini konuşan Ferudun Daştan, MÜSİAD'ın her zaman kadın girişimciliğinin destekçisi olacağının altını çizdi.