Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın, Ak Konakta düzenlenen toplantı da merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Akdağmadeni İlçesinde devam eden ve planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda mahalle muhtarlarının, istek ve önerileri de gündeme gelerek önümüzde ki süreçte her bir mahalle de yapılacak çalışmalar detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Başkanı Yalçın, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; "Vatandaşlarımızla aramızda ki en önemli köprülerden olan mahalle muhtarlarımızın istek, talep ve önerilerini değerlendirmek için bir araya geldik.

Halkıyla bütünleşmiş, katılımcılığı, şeffaflığı ve istişareyi prensip olarak kabul etmiş belediyecilik anlayışı doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada mahalle muhtarlarımızla ortak adım atacağız.

Muhtarlarımızın özellikle belirtmiş olduğu eksiklikler ve talepleri gidermek için hızlı ve etkili bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizler gibi gecesini gündüzüne katarak mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük gayret sarf eden sorunların çözümünde ortak hareket ettiğimiz muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Görüşme sonrasında muhtarlar tarafından Başkan Yalçın'a günün anısına hediye taktim edildi.