Muhtarlara Karadeniz Gezisi Düzenlendi

Sarıkaya Kaymakamlığı, muhtarlara Karadeniz gezisi düzenledi.
Yayınlanma tarihi: 18 Haziran 2015, Perşembe günü, saat: 07:29

Sarıkaya Kaymakamlığı, ilçede görev yapan muhtarlara Karadeniz gezisi düzenledi. Cuma günü Sarıkaya’dan çıkan muhtarlar, Karadeniz’in eşsiz doğa harikası yerlerini gezerek moral depoladılar. Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan'da geziye katılarak organizasyonun başında oldu.

Sarıkaya’dan yola çıkan yaklaşık 50’ye yakın muhtar ise geziden oldukça memnun kaldılar. Kaymakam Özcan, gezi boyunca muhtarlarla yakından ilgilenerek ortamın daha sıcak olmasında vesile oldu.

Muhtarlar gezinin ardından Kaymakam Özcan’a minnettar kaldıklarını, bu geziden oldukça memnun olduklarını, yapılan faaliyetin oldukça verimli olduğunu ve kendileri için de büyük bir motivasyon olduğunu ifade ederek teşekkürlerini sundular.

Sarıkaya Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Ünal yaptığı açıklamasında, “Öncelikle Kaymakamımız Yasin Özcan Bey’e bize böyle güzel doğa harikası yerleri gezdirdiği için, bizimle yakından ilgilendiği için, isteklerimizi de yerine getirdiği için şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Biz, muhtar arkadaşlarımızın daha verimli çalışmaları için bu gezi onlara büyük bir moral oldu. Karadeniz gezisinden arkadaşlarımız oldukça memnun oldu. Dernek olarak biz de çalışmalarımıza onların huzurları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca bu gezide emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: sarıkaya   kaymakam   yasin özcan   muhtar   karadeniz   gezi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki