Mühendislerden futbola destek

Yozgat’ın profesyonel ligde yeni bir temsilcisinin bulunması için Şefaatli Belediyespor ile başlayan sürece STK’lardan da destek geldi.
Yayınlanma tarihi: 02 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 03:45

Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgatspor’a gönül vermiş bir Yozgatlı olarak yeni bir futbol takımının profesyonel ligde yer alması için oluşturulan birlikteliği sonuna kadar desteklediğini söyledi.

Şefaatli Belediyespor’un BAL ligine çıkması ile oluşan yeni süreçte Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan’ın ortaya koyduğu irade ve destekten ötürü tüm Yozgatlılar adına teşekkür eden Altuntaş, süreçte elini taşın altına koyan, destek vereceğini kamuoyuna ilan eden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun ve Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt’a da ayrıca teşekkür etti.

Altuntaş, Şefaatli Belediyespor bünyesinde oluşan yeni süreci bir STK temsilcisi olarak önemsediğini belirterek; "Yozgat’ı profesyonel ligde temsil edecek bir futbol takımının oluşması adına bu güne kadar oldukça büyük mücadeleler verdi. Bu süreçte şuan aramızda olmayan Yusuf Kenan Yılmaz’ı rahmet ve minnetle anıyorum. Gelinen noktada yaşanan sıkıntılar maalesef futbolun başarıya ulaşması adına istenilen ortamın oluşmasını engelledi. Sürekli kan kaybeder durumdaki bir kulübün yerine yeni bir oluşumla yeni bir heyecanın oluşturulması, bu yönde ortaya konulan girişimleri bu güne kadar her platformda savunduk ve destekledik. Şefaatli Belediyespor ile çıkılan yeni sürece destek veren, önderlik gösteren Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan hakikaten önemli bir sorumluluk üstlenmiştir. İnanıyorum ki Sayın Arslan’ın bu gayreti, ortaya koyduğu bu irade başta bizim gibi STK temsilcileri olmak üzere, işadamları, kurum, kuruluş temsilcileri ve siyasetçilerden destek bulacaktır. Ki, yeni sürecin gündeme gelmesinin ardından Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Sayın Osman Coşkun, her şart ve ortamda takıma destek olacağını beyan etti. Bu tür destekler zamanla ciddi bir birliktelik ve sinerji ortamı oluşturacaktır. Biz de Yozgat’ta yeniden bir futbol heyecanı oluşturan, beklentileri yeniden yeşerten oluşuma sonuna kadar destek olacağını açık yüreklilikle ifade ediyoruz. Allah emekleri zayi etmesin, muvaffakiyet yaşatsın” diye konuştu.

Etiketler: mühendis   jeoloji   çelebi altundaş   futbol   spor   destek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki