Muhammed Emin Enes'in Mutlu Günü

Vali Yurtnaç’ın talimatları doğrultusunda, fanatik Galatasaray taraftarı olan, Müzeyyen Çokdeğerli İlkokulu öğrencisi Muhammed Emin Enes Sarı, Sivas’ta oynanan Sivas Belediyespor-Galatasaray maçına götürüldü.
Yayınlanma tarihi: 14 Aralık 2017, Perşembe günü, saat: 11:12

Yozgat merkez Müzeyyen Çokdeğerli İlkokulu öğrencisi bedensel engelli Muhammed Emin Enes Sarı, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’tan kendisini çok fanatik bir Galatasaray taraftarı olduğunu ifade ederek, Galatasaray futbolcularla bir araya gelme talebinde bulundu. 

Vali Yurtnaç kendisine gelen bu talep üzerine Muhammed Enes’in 12 Aralık Salı günü Galatasaray ve Sivas Büyükşehir Belediye Spor arasında yapılacak olan Türkiye Ziraat Kupası maçına götürülmesi talimatını verdi.

Talimat üzerine Muhammed Enes, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli refakatinde baba İbrahim ve abi Eren Sarı ile birlikte Sivas'a giderek Galatasaraylı futbolcularla bir araya geldi.

Aynı zamanda Sivas’ın birçok tarihi ve kültürel yerleri ziyaret edilerek Muhammed Emin’in farklı bir gün yaşaması sağlandı. 

4 Eylül stadında saat 19.30 da başlayan Sivas Belediyespor - Galatasaray müsabakasını izledikten sonra tekrardan dönüş yaptılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki