Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan ekibimiz Yozgatspor'da yeni sezon hazırlıklarına Avanos kampında hız kesmeden devam ederken kırmızı siyahlı ekibin başarılı çalıştırıcısı Yahya Ünal, kamp hakkında ve takımın son durumu adına açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Yahya Ünal; "Taraftarlarımıza buradan mücadele gücü yüksek ve inançlı bir takım izleyecekleri sözünü verebilirim. Taraftarlarımız yeter ki desteklerini bu takımdan eksik etmesinler çünkü bu takım dünde onların dı bugün de onların ve yarında onların olacak sahada onlar için elimizden gelen herşeyi yaparak bu takımı layık olduğu yerlere çıkaracağız" dedi.

"Havamız Yerinde"
Kampta takım olarak havalarının son derece yerinde olduğuna vurgu yapan tecrübel teknik adam Yahya Ünal; "Biz hedefimizi biliyoruz ve hayata geçirmek adına da her şeyi yapmaya hazırız, geçen sezon bu takım talihsiz şekilde şampiyonluğu elinden kaçırdı ama bu sezon geçen sezonu unutturacak ve sezon sonunu şampiyonlukla taçlandırmak adına yola çıktı bunu başarmak adına da en iyi şekilde lige hazırlanıyoruz Avanos kampımımızda eksiklerimizi gidermek ve hazır hale gelmek adına çok verimli şekilde geçiyor takım olarakta havamız gayet yerinde" diye konuştu.

Haber: Mehmet Örs