Model Uçak Sergisi

Özel Ergin Koleji Ortaokulu Model Uçak Kulübü çalışmalarını tamamlayarak yapılan Model Uçakları okulun fuaye salonunda sergiledi.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 07:01

Yozgat Özel Ergin Koleji Ortaokulu Model Uçak Kulübü çalışmalarını tamamlayarak yapılan Model Uçakları okulun fuaye salonunda sergiledi. Sergi, öğrenciler, öğretmenler, veliler, okul idaresi  ve okul personeli tarafından çok beğenildi.

Model Uçak Kulübü Danışman Öğretmeni Haktanır Ulaş yaptığı açıklamada; 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı başında okulumuzda açılan “Model Uçak Kulübü” bu yıl için çalışmasını tamamladı ve yapılan çalışmalar sergilendi” dedi.

Ulaş; “Öğrencilere hem  havacılık bilimini sevdirmek hem  el becerilerini geliştirebilmek hem de model uçak yapabilmeyi öğretmek amacıyla açılan kulübün  öğrenciler için çok faydalı olduğunu dile getirdi. Ayrıca kulübe katılan 5-6 ve 7’nci sınıf öğrencilerinin  severek ve  başarılı bir şekilde Model Uçakları yaptılar. Türk Hava Kurumu tarafından hazırlanan sertifikaların da bu hafta içerisinde öğrencilere verilecek, yapmış olduğumuz çalışmada bizlere desteğini eksik etmeyen Okul Müdürümüz Sayın Oğuz Köker Bey'e,  malzeme ihtiyacımızı karşılayan Yozgat Türk Hava Kurumu Başkanlığına ve özverili bir şekilde çalışarak bu güzel uçakların yapımında emeği geçen  kıymetli öğrencilerime teşekkür ederim” diye konuştu.

Özel Ergin Okul Müdürü Oğuz Köker de; “Yapılan çalışmalar çok güzel önümüzdeki yıllarda da böyle çalışmaların devam edeceğiz. Özel Ergin Eğitim Kurumları olarak her zaman en iyisini yapma ve en güzel çalışmaları ortaya koyma gayreti içerisinde oluk ve olacağız. Kulüp Öğretmenimiz Haktanır Ulaş'ı  ve öğrencileri tebrik ediyorum” diye söyledi.

Etiketler: özel ergin   kolej   model   uçak   sergi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki