Minyatür Kabe Sergisi

Özel Ergin Koleji 7’nci sınıflar arası Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde “En Güzel Minyatür Kabe Maketi Yarışması” düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 16 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 13:42

Özel Ergin Ortaokulu 7’nci sınıf öğrencilerinin Teknoloji ve Tasarım Dersinde Kutlu Doğum etkinlikleri amacıyla yaptıkları birbirinden güzel Minyatür Kabe Maketleri kolejin fuaye alanında sergilendi. 

Sergi esnasında okul öğretmenlerinin oylarıyla öğrenciler arasından Arzu Nilay Eryaşar birinci, Ahmet Faruk Yılmazer ikinci ve Yusuf Can Doğan üçüncü seçildi. 

Özel Ergin Koleji ortaokulu Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmeni Haktanır Ulaş yaptığı açıklamada; “Efendimizin (SAV) Doğumunun kutlandığı bu günlerde öğrenciler yapılan etkinliğe severek ve isteyerek katıldı. Ayrıca öğrencilerin özverili bir şekilde yaptıkları Minyatür Kabe Maketlerinin sergiye gelenler tarafından çok beğenildi. Bu çalışmada emeği geçen tüm öğrencilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ortaokul Müdür Yardımcımız Uğraş Koyuncu ise; Hepsi birbirinden güzel Minyatür Kabe Maketleri öğrencilerimizin özverili çalışmaları sonrası ortaya çıkmıştır. Peygamber Efendimiz (sav) için düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde hazırlandı. Daha önce Anasınıflarımız gösteri düzenlemişti. Buda ayrı güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Etiketler: özeli   ergin   kolej   kabe   maket   sergi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki