Minnet ve şükranla anıyoruz

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, şehitlerin, bağımsızlığa olan aşılmaz tutkunun, candan üstün bilinen vatan sevgisinin, birlik ve beraberliğin ölümsüzleşen simgeleri olduğunu belirtti.
Yayınlanma tarihi: 18 Mart 2015, Çarşamba günü, saat: 09:18

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında şehitlerin, bağımsızlığa olan aşılmaz tutkunun, candan üstün bilinen vatan sevgisinin, birlik ve beraberliğin ölümsüzleşen simgeleri olduğunu belirtti.

Genel Müdür Dr. Osman Coşkun, mesajında şehitlerin kahramanlığı, mücadele azmi ve cesaretinin bizlere emin adımlarla geleceğe yürüme gücü vereceğini söyledi.

Coşkun mesajında Türk vatanı ve milletinin ebedi varlığını ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla her karış toprağına kanlarını akıtan, şehit ve gazilerin ardında bıraktıkları gözü yaşlı anneleri, babaları, eşleri ve çocuklarının kendilerine emanet olduğunu belirtti.

Coşkun; “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan şanlı bayrağımız, her karışında hatıraları bulunan vatan toprakları ve en büyük mirasımız olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yine onlardan aldığımız inanç ve kararlılıkla sonsuza kadar yaşatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, bu uğurda gazilik onuruna erişmiş tüm gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" diye konuştu.

Etiketler: osman çoşkun   çanakkale   şehit  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki