Minikler, okula uyum sağlıyor

Yozgat Özel Ergin Koleji, İlkokulu ana sınıfları çalışmaları göz doldurmaya devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 26 Aralık 2015, Cumartesi günü, saat: 10:00

Yozgat Özel Ergin Koleji Müdürü Oğuz Köker ve Müdür Yardımcısı Adil Gülaçtı, anasınıflarının çalışmalarını inceleyerek öğrencilere çikolata ikramında bulundu. Köker, hem öğrencileri sevindirirken hem de öğretmenlerin çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

Özel Ergin İlkokulu anasınıflarında bir çok eğitim çalışmalarının olduğunu söyleyen Okul Müdürü Oğuz Köker, "Anasınıf-larımızda incelemelerde bulunarak çalışmaları yerinde gördük. Özel Ergin olarak birçok çalışma yapıyoruz bu çalışmalarımızda anasınıflarımızda yalnız bırakılmayarak, ilkokul birinci sınıfa hazırlayıcı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bu gün de gelerek öğretmenlerimizin bu çalışmalarını yerinde görelim istedik. Her birinin emeğine sağlık oldukça güzel çalışmalar çıkartmışlar. Anasınıfının asıl amacı tabi ki ilkokula hazırlamak, bizde bunu en iyi şekilde yerine getirerek öğrencinin bir sonraki okul hayatında önemli adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğer çocuk okulu anasınıfı döneminde sevmeye başlamaz ise ileriki dönemlerde sıkıntılar oluşturabilir. Bunu önlemek adına eğitici, öğretici ve eğlendirici çalışmalara da zaman zaman yer veriyoruz” diye konuştu.

Anasınıfı öğrenci ve öğretmenleri de bu nazik ziyaretlerinden dolayı okul müdürü Oğuz Köker ve Müdür Yardımcısı Adil Gülaçtı’ya teşekkür etti.

Etiketler: özel   ergin   kolej   yozgat   oğuz köker   adil gülaçtı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki