Minikler İçin Estetik Dokunuşlar

Bozok Üniversitesi, Uygulama Kreşi ve Anaokulu, Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencileri tarafından renklendirildi.
Yayınlanma tarihi: 03 Kasım 2016, Perşembe günü, saat: 19:50

Bozok Üniversitesi Uygulama Kreşi ve Anaokulu, Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencileri tarafından renklendirildi. 

Araştırma Görevlisi Gül Şebnem Altuner danışmanlığında Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nun içi gönüllü öğrenciler tarafından boyanarak estetik bir görünüm kazandırıldı.

Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Üniversite Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nu ziyaret ederek minik öğrenciler ve okulun fiziki şartlarının iyileştirmesine katkı sağlayan Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri ile bir araya geldi. 

Danışman hoca Araş. Gör. Gül Şebnem Altuner ve öğrencilere teşekkür eden Rektör Karacabey, Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nun fiziki ve genel şartlarının iyileştirilmesi çalışmasına katkı sağlayan Araş. Gör. Gül Şebnem Altuner ve Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür plaketi ve sertifika verdi.

Ayrıca Bozok Üniversitesi Müzik ve Sanat Topluluğu, Uygulama Kreşi ve Anaokulu öğrencilerine müzik dersleri vererek çocukların mutlu gün geçirmelerine olanak sağlıyor. 

Okutman Emine Yeşil danışmanlığında müzik derslerinin yanı sıra 3 ve 6 yaş grubu kreş ve anaokulu öğrencilerine keman ve gitar kurslarıyla da miniklere sanat sevgisi aşılanıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki