Minar köy gezilerine başladı

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar seçim çalışmaları kapsamında köy gezilerine başladı.
Yayınlanma tarihi: 04 Mayıs 2015, Pazartesi günü, saat: 00:12

Seçim çalışmaları nedeniyle Yerköy’e bağlı köyleri ziyaret eden, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar ziyaret ettiği köylerde vatandaşlardan ve Köy Muhtarlarından isteklerini dinledi. 

Köy ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından ilgi odağı olan Minar, “7 Haziran Genel Seçimleri maratonuna başladık. İlçelerimizi köylerimizi tek tek ziyaret ediyoruz, bizleri sıcak bir şekilde muhabbetle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir yolculuğa çıktık, bu yolculuk bizden önce de vardı bizden sonra da devam edecektir. Bu yolculuk sadece Yozgat’a ait veya Türkiye’ye ait değil, biz güçlü olduğumuz ve Yeni Türkiye’yi kucakladığımız andan itibaren bütün dünyanın beklediği bir yolculuktur” dedi.

Minar, İktidarla birlikte köylere hizmetin daha kolay ve hızlı ulaştığını belirterek, "Ak kadroların hizmetleri ülkenin her ucuna ulaşıyor. Kimileri laf üretirken AK Parti hizmet üretiyor. Bende İlime, İlçeme ve Köylerimize hizmet getirmek için çalışacağım. İnşallah seçimde sizinle desteğinizle Milletvekili olarak Ankaraya gittiğimizde hizmet getirmemiz daha da kolaylaşacaktır. Bu manada sizlerden 7 Haziranda destek istiyorum." Dedi.

O. Ekinci

Etiketler: iskender minar   ak parti   yozgat   seçim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki