Minar, 'Hizmet için aday oldum'

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar, ilçelere, kasabalara, köylere yaptığı ziyaretlerle seçim çalışmalarını hızlandırdı.
Yayınlanma tarihi: 28 Nisan 2015, Salı günü, saat: 11:54

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar ilçelerde esnaf, sivil topluk teşkilatlarını, köylerde ise köy halkını ve köy odalarını ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayı Minar, Yozgat’a hizmet için aday olduğunu belirtti. Minar, Yozgat’ın AK Parti iktidarları döneminde büyük hizmetlere kavuştuğunu belirterek, bu hizmetlerin bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Yozgat halkının bu güne kadar AK Partiye ve hizmete oy verdiğin ifade eden Minar, “Yozgat halkı her zaman AK Parti’den yana teveccüh kullanmıştır. Bu da Yozgat’a hizmet olarak dönmektedir. AK Parti döneminde yıllarca bitmeyen inşaatlar tamamlanmış, sağlıkta, eğitimde büyük yatırımlar yapılmış ve bu yatırımlar sürmektedir” dedi.Vatandaşlar’da yapılan ziyaretten dolayı AK Parti’ye ve İskender Minar’a teşekkür ederek, başarılar diledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki