Minar; Bizim Amacımız Hizmet Üretmektir

Ak parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar, Yerköy ve Çiçekdağı İlçelerinde görev yapan İmam Hatipleri, Yerköy Sosyal Girişimci Gençler Akademisinde ziyaret ederek, İmam Hatiplerle uzun süre sohbet etti.
Yayınlanma tarihi: 14 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 07:16

Ak Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar ve beraberinde AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ile birlikte Yerköy Sosyal Girişimci Gençler Akademisinde İmam Hatiplerle bir araya geldi. Minar İmam Hatiplerin Yerköy hakkındaki isteklerini ve beklenilen hizmetleri hep birlikte daha rahat bir şekilde gerçekleştirebileceklerini dile getirdi.

Minar, seçim çalışmaları kapsamında İlçeleri, Köyler Kasabaları gezerek seçim sonrası hep birlikte İlçeye daha güzel hizmet getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ve gittikleri her yerde gayet sıcak ve samimi karşılandıklarını sözlerine ekleyerek, "Yerköy’de seçim çalışmaları kapsamında bizden başka kimsenin çalışmadığını görüyorsunuzdur, Bizim hedefimizde amacımızda koltuk değil sadece ve sadece Yerköy Halkı ile el ele verip, 

Yerköy’ü daha da kalkındırmak ve elimizden gelen her türlü imkanı ilçemize seferber etmektir. Bu yüzden 7 Haziran günü seçiminizi bizden yana kullanırsanız el ele verip Yerköy’ün eksikliklerini kulak ardı etmeden ve geciktirmeden yerine getirelim. Bizim amacımız laf değil, Yerköy’e hizmet üretmektir. Bu yüzden hizmete talip olduk" dedi.

Yerköy ve Çiçekdağı’nda görevli İmam Hatipler ise Ak parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar’a başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundular.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki