Minar, Ak Partiye İlgi Artıyor

Minar, "13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Yozgat’ta vatandaşların AK Parti’ye olan ilgisinin ve sevgisinin her geçen gün artıyor."
Yayınlanma tarihi: 20 Mayıs 2015, Çarşamba günü, saat: 07:28

7 Haziran genel seçimleri öncesi çalışmalarına tüm hızla devam eden AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar bir basın açıklaması yaparak 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Yozgat’ta vatandaşların AK Parti’ye olan ilgisinin ve sevgisinin her geçen gün arttığını belirtti.

Minar, her dönem oylarını artırarak yoluna devam eden tek partinin AK Parti olduğunu söyleyerek Yozgat’ta yüzde 70 üzerinde oy alarak meclise 4 milletvekillerini de sokacaklarına inandığını ifade etti.

Yozgat’ın AK Parti ile hizmete ve esere kavuştuğunun altını çizen Minar, açıklamalarında AK Parti hükümetinin Yozgat’a kazandırdıklarını tek tek sıralayarak kendilerinden önceki iktidarların Yozgat’a gözle görülür bir eser bırakmadıklarını iddia etti.

AK Parti olarak hedeflerinin büyük olduğunu dile getiren Minar, 2071 yılında Türkiye’nin dünyada süper güç haline gelmesi noktasında çalışmalarına devam edeceklerini ancak bunu millet iradesi ile yapabileceklerini söyledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki