Milli İttifak, Seçim Bürosu Açtı

7 Haziran Genel Seçimleri’ne ittifak yaparak girme kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin seçim irtibat bürosu, düzenlenen törenle açıldı.
Yayınlanma tarihi: 19 Mayıs 2015, Salı günü, saat: 08:49

7 Haziran Genel Seçimleri’ne ittifak yaparak girme kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin seçim irtibat bürosu, Sorgun İlçesinde düzenlenen törenle açıldı.

Açılış törenine milletvekili adayları Binat Doğan, Ekrem Demirel, Ali Ceylan, Hüsnü Zeki Orta, İl Başkanı Ziya Koçak, BBP Sorgun İlçe Başkanı Fatih Koçer, SP İlçe Başkanı Fatih Sungur ve partililer katıldı.

Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan törende konuşan Milli İttifak Milletvekili adayı Binat Doğan, siyaseti Allah rızası için yaptıklarını, hiçbir dünya nimetinde gözlerinin olmadığını açıkladı.

Milli İttifak hareketinin daima hak ve haklılar ile mazlumların yanında olacağına dikkat çeken Doğan, “Bu dünyada hiçbir heves içinde olmadık ve olmayacağız. Alperenler ile mücahitler bu davanın taraflarıdır. Günümüzde başına alıp giden haksızlık ve adaletsizliğin karşısındadırlar. Bu haksızlık ve adaletsizlik karşısında daima dik duracak ve mücadele edeceklerdi. Merhum liderimizin dediği gibi, 3 günlük dünya için fırıldak olmayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize hoş geldiniz diyor, sizleri Allah’ın selamıyla selamlıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından SP ve BBP’nin seçim irtibat bürosu törenle açıldı.(sorgun postasi)

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki