Milli İrade Sandığa Yansıdı

Nazlı, 'Başarıya inandık ve inandığımız için başardık. Bugün Türkiye bizi taşıdı, bundan sonra Türkiye’yi biz taşıyacağız.'
Yayınlanma tarihi: 03 Kasım 2015, Salı günü, saat: 08:18

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, AK Parti'nin, oylarını katlayarak artıran ve girdiği her seçimde tek başına iktidar olan dünyada örnek siyasi parti olduğuna dikkat çekti. 

Nazlı, "AK Parti, ilk kez iktidara geldiği, Türkiye'mizin kaderinin değiştiği gün olan 3 Kasım 2002 tarihinden 2015'e geldiğimizde girdiği her seçimden zaferle çıkmayı ve oylarını katlayarak tek başına hükümet kurmayı başarmıştır. AK Parti, dünyaya örnek tek partidir. 3 Kasım 2015'e geldiğimizde hala iktidardaysak ve Türkiye seçmeninin yarıdan fazlasının oyları ve sevgisine mazhar olabiliyorsak, bu birlik ve beraberliğimizin devamlılığı, dürüst bir şekilde çalışma ve 'Halka Hizmet Hakk'a Hizmet' düsturunu kendimize ilke edinmiş olmamızdandır. Ülkemiz ve şehrimiz, AK Parti iktidarı ile 13 yılda önemli mesafeler kat etmiştir. Bu 13 yıllık dönemde 'olamaz' denilenleri yaparak halkımızın daha refah içinde yaşamasına imkan vermiş ve vermeye de devam etmekteyiz. Demokratikleşme yolunda attığımız adımlarla ülkemizde huzur, güven ve barış ortamı sağlanmaktadır. AK Parti olarak gerçekten siyaset kurumuna ve siyasetçiye itibar kazandırdık. Siyaset açısından AK Partinin iktidara gelişi bir milat olmuştur. AK Parti'nin kuruluşu millet hareketiydi. Kurulmasına bu millet karar verdi ve tek başına iktidara getirdi. AK Parti'nin iktidara gelmesi karanlık günlerin sona ermesiydi. İşte bu yüzden aydınlığı temsil eden sarı renkli ampul partimizin amblemi oldu. Geçmişte yaşanan o karanlıklara bir ışık, haksızlıklara, zulümlere yeter demek için halkın iktidara getirdiği partimiz,13 yılda Türkiye'yi her alanda hizmete doyurmuştur. Bizi yolumuzdan ne çeteler ne karanlık güçler asla çeviremedi. Çünkü biz gücümüzü halktan alıyoruz” dedi.

AK Parti Yozgat Merkez İl Başkanı Nazlı, 1 Kasım seçimlerinde milletin iradesinin sandığa yansıdığını belirterek, “Başarıya inandık ve inandığımız için başardık. Bugün Türkiye bizi taşıdı, bundan sonra Türkiye’yi biz taşıyacağız. Güçlü Türkiye olma yolunda kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Bıkmadan, usanmadan bu dava için ter döken, emek veren, destek veren, dua eden herkese teşekkür eden Nazlı, “Teşkilatımızın her kademesinde görev yapan yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah yolumuzu açık eylesin. Bizler başarıya inandık ve inandığımız için başardık. Bizler sevinmesini de aşırıya kaçmadan bilmeliyiz. Bugün siyasi bir başarı kazandık, ancak rakiplerimizi üzmeden, fazla aşırıya kaçmadan sevinmesini de bilen insanlarız. Çok dolusunuz biliyorum, bugünü 4 gözle bekliyordunuz sizlerden ricam rakiplerinizi tahrik etmeden sevinin. Sadece memleketimiz ve milletimiz için çalıştık. İnşallah önümüzdeki 4 yılda da Türkiye’deki istikrarı devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki