MHP'de temayül yoklaması başladı

MHP Yozgat Teşkilatı’nda 7 Haziran genel seçimi için milletvekili adaylarını belirlemek üzere temayül yoklaması başladı.
Yayınlanma tarihi: 03 Nisan 2015, Cuma günü, saat: 09:07

MHP Yozgat Teşkilatı’nda 7 Haziran genel seçimi için milletvekili adaylarını belirlemek üzere temayül yoklaması başladı. 18 Mart 2015'te sona eren aday adayı müracaat süresinden sonra açıklanan listede yer alan aday adaylarından hangisini görmek istediklerini üyeler belirtmek için sabah saatlerinden itibaren bilgisayar başına geçti.

MHP İl Teşkilatı, kesin aday listesinin Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) bildirilmesi için son tarih olan 7 Nisan’a birkaç gün kala açıklanan aday adayları için bütün üyelerle elektronik ortamda temayül yoklaması yapıyor. Bunun için sabah saatlerinden itibaren bilgisayar başına geçerek, milletvekili adayı olarak görmek istedikleri kişilere oy vermeye başladılar. Temayül yoklaması sonuçları genel merkeze gönderilecek, orası da giden bilgiler ışığında adayları belirleyecek.

MHP’de 2007 ve 2011 yıllarındaki genel seçimlerden önce kullanılan yöntem, bu yıl yeniden uygulamaya koyuldu. Elektronik ortamda yapılan temayül yoklamasıyla MHP Genel Merkezi, Yozgat’ta ki üyelerin görüşlerini alacak.

Etiketler: mhp   temayül   yoklama   seçim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki