MHP'de Seçim Karargahı Açıldı

Millyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Aday Tanıtımı ve seçim İrtibat merkezinin açılışı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 18 Nisan 2015, Cumartesi günü, saat: 23:15

Yerköy ilçesinde başlayan konvoyla Yozgat'a hareket eden MHP Milletvekili Adayları Hitit Oteli Yanında buluınan MHP seçim irtibat bürosunun açılışına katıldılar. Açılışta MHP Genel Başkan Yardımcısı ve 1. sıra adayı Sadir Durmaz, M.Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu partililere ve vatandaşlara tanıtıldı,

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, “AKP'nin ötekeleştirmelerine yuhalatmalarına intikam çığlıklarına kefeni giyipte gelen ihalecilerine karşı tezgahlanan danışıklı dövüşleri gördük. Oyunlarını bozduk, iktidar hesaplarınıda, başkanlık rüyalarını da bozacağız.”dedi. 

MHP Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, karargah bürosunun açılış konuşmasında AK Parti hükümetini sert sözlerle eleştirdi. Başkan Sedef, “Yozgatlı her şeyin farkında artık ders verme zanmanı geldi. Allah'ın izniyle 13 yılın hesabını soracağız ve Milliyetçi Hareket Partisini Yozgat'ta birinci parti yapacağız. Hedefe ve başarıya kilitlenerek yola çıktık. Sizlerin desteğiyle emin olun;hırsızllardan, ayrıştıranlardan bunun hesabını inşallah soracağız. Milletvekili çıkarması zor olan sayısal olanları düşük olan değerli partililere sesleniyorum. Kendi partinize verdiğiniz bir oy bu hırsızlara 3 oy, 4 oy olarak gidecektir. Amma Milliyetçi Hareket Partisine vereceğiniz bir oyunuz bu ülkeyi bu hale getirenlerden ayakkabı kutularında para saklayanlardan, para sayma makinelerini yatak odalarında saklayanlardan ve Yozgat'ta 13 yıldır bir hizmet getiremeyenlerden hesap sormanın vaktidir, zamanıdır ve fırsatıdır.” MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmazi'da AK Parti iktidarını ve başkanlık sistemini eleştirdi. Durmaz, “Tarih şahittir, mecliste ve meydanlarda yoksulun emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonominin büyüsüne kapılmadık gerçek enflansyonun ne olduğunu insanımızın cebine giren para ile altına girdiği borç yükü altına girdiği dengesizliği gördük gösterdik ve anlattık. Komisyonlarda sabahladık ve alın terini savunduk, hukukun çiğnenmemesi için mücadele ettik. AKP'nin ötekeleştirmelerine yuhalatmalarına intikam çığlıklarına kefeni giyipte gelen ihalecilerine karşı aslında tezgahlanan danışıklı dövüşleri gördük ve gösterdik. Oyunlarını bozduk, iktidar hesaplarınıda, başkanlık rüyalarınıda bozacağız. Kan ve gözyaşı üzerinden toplumu kutuplaştıranlardan hesap sorduk ve soracağız. Susmadık ve susmayacağız. Rüşvete karşı bizimle yürü Yozgat. Adaletsizliğe, ahkalşsızlğı asayişsizliğe karşı bizimle yürü Yozgat.”ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası MHP Yozgat Seçim Karargahı bürosunun kurdelesi kesilerek açılışı gerçekleştirildi.

Etiketler: mhp   seçim   karargah   açılış   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki