MHP, Yerköy Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerköy İlçe Teşkilatı seçim irtibat bürosunu açtı.
Yayınlanma tarihi: 12 Mayıs 2015, Salı günü, saat: 03:33

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Yerköy Seçim İrtibat Bürosunun açılışına MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, MHP İlçe Başkanı Arslan Bozkurt, MHP Yozgat Milletvekili adayları Mehmet Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ile çok sayıda partili katıldı.

Açılışta Mehmet Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu’nun konuşmalarının ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türk milletine hizmet için yeniden Yozgat’tan aday olduğunu belirterek, "Biliyoruz ki yolumuz çetin, uğraşacağımız gayeler şiddetlidir ama yine biliyoruz ki inanmış insanlar için, birbirine kenetlenmiş yürekler için aşılmayacak zorluk yoktur. Yine biliyoruz ki Allah inananlarla beraberdir" dedi.

Milli potansiyelin harekete geçtiğini söyleyen Durmaz, "Heyecanlıyız çünkü AKP’nin tarafından çiğnetilen halkın onurunu, yere düşürülen bayrağını düştüğü yerden tekrar ayağa kaldırabileceğimizi görüyor ve hissediyoruz. Heyecanlıyız çünkü AKP döneminde vitrine konulan, satılan, içi boşaltılan, değerlere sahip çıkan bir siyasi hareketin güçlenerek büyüdüğünü görüyoruz." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası MHP Yerköy Seçim Karargahı bürosunun kurdelesi kesilerek açılışı gerçekleştirildi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki