MHP tam kadro sahada

7 Haziran’da yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında MHP tam kadro sahaya inerek seçim çalışmalarına başladı.
Yayınlanma tarihi: 26 Mart 2015, Perşembe günü, saat: 08:42

7 Haziran’da yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında MHP tam kadro sahaya inerek seçim çalışmalarına başladı. Partinin tüm aday adaylarının katılımıyla başlayan seçim çalışmaları kapsamında ülkücüler Yozgatlı esnaf ile buluştu.

Aday adayı tanıtım toplantılarının ardından çalışmalarına parti içi istişare ve yol haritası belirleme toplantılarıyla devam eden MHP, dün tüm aday adayları ile Yozgatlı esnafları ziyaret ederek partiye oy istedi. Tüm aday adaylarının sahaya inmesiyle birlik ve beraberlik görüntüsü veren MHP’nin tam kadro Yozgat sokaklarına çıkması MHP camiasını da sevindirerek, memnun etti. İlk olarak Cumhuriyet Alanı’nda Atatürk anıtı önünde toplu fotoğraf çektiren MHP’li aday adayları daha sonra şehrin dört bir yanına dağılarak vatandaş ile buluştu. MHP’li aday adaylarının Yozgat halkıyla ilk buluşmasında partinin aday adayları kendini tanıtarak 7 Haziran seçimleri için MHP’ye oy istedi. Aday tespitini kamuoyu yoklaması ve delege yoklaması ile belirleyecek olan MHP’de tüm aday adayları Yozgat halkı ile buluşarak MHP’ye oy istedi.

DOKUZUNA DOKUZ KAT
MHP’nin saha çalışması hakkında bilgi aktaran MHP İl Başkanı Ethem Sedef, partinin Yozgat’a özel slogan ve projelerle yola çıktığını ve tüm partililerin tek hedefinin 7 Haziran’da nihai başarı olduğunu kaydeden Sedef. “Yozuna yoz kattın, dokuzuna dokuz kat” sloganıyla yola çıktıklarını ve Yozgat’ta sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan 7 Haziran’da nihai zafere ulaşacaklarını bildirdi. Ethem Sedef, Yozgat’ta ki saha çalışmasının hemen akabinde, yine tüm aday adaylarının tamamının ilçelere çıkarma yaparak seçim kampanyasının ilk aşaması olan Yozgatlıya kendini tanıtma çalışmasını tamamlayacaklarını söyledi. 

Sedef, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dokuz direktifine vurgu yaparak hazırladığımız sloganda da belirttiğimiz gibi, Yozgat’ta tüm aday adaylarımız çalınmadık kapı bırakmayacak ve partimizi tüm Yozgat halkına tanıtacaktır. Bu kapsamda ilk olarak Yozgat Merkez’de bu çalışmamızı başlattık” diye konuştu.

Etiketler: mhp   yozgat   seçim   milletvekili   aday   ethem sedef  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki