MHP, Merkez Karar'da Üç Yozgatlı

MHP’nin hafta sonu gerçekleştirdiği 11. Olağan Kurultayı’nda mevcut Genel Başkan Devlet Bahçeli güven tazelerken, partinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK)nda ise üç Yozgatlı ismin yer alması dikkat çekti.
Yayınlanma tarihi: 23 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 08:06

MHP 11. Olağan Kurultayı’nı Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Kurultaya Yozgat’tan da çok sayıda katılım gerçekleşirken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tek aday olarak girdiği seçimlerde bin 149 delegenin oyunu alarak yeniden Genel Başkan seçildi.

Devlet Bahçeli’nin MYK listesinde ise üç Yozgatlıya yer vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Devlet Bahçeli mevcut ekibinden vazgeçmeyerek partinin önceki dönemde de MYK’sın da yer alan Yozgatlı isimler olan genel başkan yardımcıları Şevkat Çetin ve Sadir Durmaz’ı MYK’ya yine dahil ederken, MHP’nin 30 Mart yerel seçimlerinde Yozgat Belediye Başkan Adayı olan Uğur Bektaş’ta MHP MYK üyesi seçildi. 

MHP’nin en geniş yönetim organı olan ve 75 kişiden oluşan Merkez Yürütme Kurulu’nda yer alan Yozgatlı siyasetçi sayısı üçe yükseldi. MHP’nin MYK’sına üç Yozgatlı ismin seçilmesi MHP Yozgat Teşkilatı’nda da sevinç ve memnuniyetle karşılandı. / ileri

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki