Meydan da Bayramlaştılar

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Ramazan Bayramı resmi kutlama programı kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlarla bayramlaştı.
Yayınlanma tarihi: 18 Temmuz 2015, Cumartesi günü, saat: 13:52

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, vatandaşlarla yapılan bayramlaşmanın üç yıldır Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldığını vurgulayarak,” Kamu görevlileri ve halkımızın bayramlaşama töreninin kapalı alanlardan çıkararak açık alanda herkesin katılacağı şekilde yaptık. Bu uygulama ile vatandaşlarımızla bayramlaşma daha samimi bir ortamda gerçekleşmektedir. Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı, örf ve adetlerimiz ile süsleyip geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Bende bu vesileyle tüm Yozgatlıların ve mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramını kutlar, bayramın ülkemize ve İslam âlemine barış ve mutluluk getirmesi dilerim” dedi.
 
Programa  Vali Abdulkadir Yazıcı'nın yanı sıra, Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer, İl Jandarma Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Belediye Başkanı Kazım Arslan, il protokolü ve vatandaşlar katıldı.
 
Vali Abdulkadir Yazıcı ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla, Yozgat Devlet Hastanesi, İl Jandarma Komutanlığı, Yozgat Polisevi, Alparslan Türkeş Huzurevi, Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek buralarda vatandaşlarla bayramlaştılar.

 

Etiketler: abdulkadir yazıcı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki