Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Sevinci

Bozok Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik yılı mezunlarını verdi.
Yayınlanma tarihi: 12 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 07:40

Bozok Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Üniversite Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Zakir Taş, öğretim elemanları öğrenciler ve velileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını mezun öğrenciler adına 2014-2015 Akademik yılı Meslek Yüksekokulu Dönem Birincisi Yasin Ayten yaptı. Ayten, konuşmasında mezuniyet heyecanını yaşadığını ifade ederek bugüne gelmelerinde büyük emek sahibi olan aile ve hocalarına minnettar olduklarının altını çizdi.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Zakir Taş yaptığı konuşmasında: “Bugün burada mutlu bir anı paylaşmak için bir araya geldik. Doğumundan itibaren özene bezene, üzerlerine titreyerek yetiştirdiğiniz öğrencilerimizin mezuniyet sevincini paylaşmaktayız. Bize emanet edilmiş bu öğrencilerimizi donanımlı olarak hayatlarına devam edebilmeleri adına hocalarımız büyük bir gayret içerisinde oldu. 

Huzurlarınızda üstün gayretlerinden dolayı hocalarımıza teşekkür etmek istiyorum. Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşantılarında başarılar diler; ailelerine, ülkesine ve milletine faydalı birer fert olmalarını temenni ederim.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından mezun öğrenciler tarafından mezuniyet yemini edildi. 2014-2015 Akademik yılı Meslek Yüksekokulu Dönem Birincisi Yasin Ayten’in yaş kütüğüne plaka çaktığı mezuniyet töreninde dönem mezunları diplomalarını aldı.

Mezun öğrencilerin bir yılın yorgunluğu ve stresini attığı Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’nde, öğrencilerin kep fırlatarak  gönüllerince eğlenmesiyle son buldu.

Etiketler: bozok üniversitesi   meslek   yüksek   okul   mezuniyet  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki