Mesire alanında çalışmalar sürüyor

Akdağmadeni Belediye tarafından başlatılan Kadıpınarı Mesire Alanı yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 01 Ağustos 2015, Cumartesi günü, saat: 09:10

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, ilçenin tarih, kültür ve turizm alanlarına yönelik düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirterek, çalışmaların tamamlanması ile birlikte ilçenin çehresinin değişeceğini söyledi.

Daştan, belediye hizmetlerinin yanı sıra, ilçeye kazandırılan devlet yatırımların da hızla sürdüğünü söyledi. Kadıpınarı Mesire Alanı yol düzenleme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini vurgulayan Başkan Daştan, “İlçemize hakim bir noktada bulunan ve yıllardan beri atıl vaziyette duran bölgeyi yapılan büyük bir projeyle İlçemize kazandırıyoruz. İçerisinde piknik alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolu bulunan projeyle birlikte halkımızda bu bölgede İlçemizin eşsiz manzarasıyla güzel vakitler geçirecektir” dedi.

Daştan,Akdağmadeni ilçesinde çok sayıda vatandaşın yurt dışında yaşadığını ve tatillerini Akdağmadeni ilçesinde geçirdiklerine değindi.

Daştan, “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşlarımızın orman içerisinde bulunan piknik alanlarına daha rahat ulaşması için , uzun zamandan beri yıpranmış ve kullanım açısında dar olan yol genişletilerek çift şeritli hale getirilmiş olup kaldırım ve kilit taş döşenerek kısa süre içerisinde halkımızın hizmetine sunulacak. Çalışmalar tamamlandığında hem yurt dışından gelen, hem ilçe dışından gelen ve hemde ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet verecek” şeklinde konuştu. Daştan ayrıca Akdağmadeni'nin her bölgesinde çeşitli çalışmaların devam ettiğini, bu çalışma döneminde de ilçenin gelişimi açısından büyük projeler kazandırıldığını aktardı.

Etiketler: akdağmadeni   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki