Ak Parti Merkez ilçe teşkilatında kongre sonrası parti içi görev dağılımı İskender Nazlı başkanlığında yapılan toplantıda gerçekleştirildi. 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, 30 Eylül’de yapılan 6. olağan kongresinin ardından yeni seçilen yönetim kurulunda görev dağılımının yapıldığını bildirdi. 

Nazlı, “Gençleşen, yenilenen bir yönetim kurulumuz var. Yozgat’ın her kesimine hitap eden, partimiz ve Yozgat için gayret gösterecek bir yönetim kurulu oluşturmaya çalıştık. Yönetimimizde gençler, tecrübeliler ve kadınlarımız yer almaktadır. AK Parti’yi başarıya ulaştıracak yönetim kurulu budur. Yönetim kuruluma güveniyorum ve uyumlu bir çalışma süreci geçireceğimize inanıyorum” dedi. 

Başkan İskender Nazlı, yönetim kurulunda yer alan her üyeye belirli görevler verdiklerini belirterek, “Parti çalışmalarında verimliliğin artırılmasını planladık. Bu görevi kutsal bilerek her türlü şartta ve zeminde Yozgat için var gücümüzle, birlik, beraberlik içinde çalışacağız” dedi. 

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı tarafından açıklanan görev dağılımı şu şekilde oluştu: İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Soner Tumgan, İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Yılmaz, Seçim İşleri Başkanı Mehmet Gönül, Tanıtım Medya Başkanı Selma Yazan, Dış İlişkiler Başkanı Ümüt Taşdan, Sosyal Politikalar Başkanı Hatice Eraslan, Yerel Yönetimler Başkanı Nizam Akdoğan, Ekonomi İşler Başkanı Kürşat Kılıç, Halkla İlişkiler Başkanı Ömer Faruk Açıkgöz, Mali Ve İdari İşler Başkanı Şükrü Yalman, Ar-Ge Bşk. Serkan Kutlusoy, İnsan Hakları Başkanı Ahmet Kızılay, Çevre Şehir Ve Kültür Başkanı Ali Yalçın, İlçe Sekreteri Nurhan Yavuz