Melek Baykal'dan Skandal Paylaşım

Tiyatrocu Melek Baykal, sosyal medya hesabı üzerinden Yozgat'ta beraber fotoğraf çektirdiği başörtülü kadınlar için küçük düşürücü ifadeler kullandı.
Yayınlanma tarihi: 11 Kasım 2015, Çarşamba günü, saat: 06:58

Yozgat'taki Hayri İnal Konağını ziyaret eden ve buradaki izlenimlerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Melek Baykal başörtüsü rahatsızlığını bir kez daha ortaya koydu.

Konakta kendisiyle hatıra fotoğrafı çektiren başörtülü kadınlar için küçük düşürücü ifadeler kullanan Baykal'a sosyal medyada tepki yağdı. Baykal tepkiler üzerine sosyal medya hesabını kapattı.

İŞTE MELEK BAYKAL'IN O PAYLAŞIMI
"Konağın duvarında konağın gerçek sahipleri Hayri İnal ve ailesinin resimlerini gördüm… Gözlerime inanamadım en az 100 sene önce çekilen resimlerdeki hanımefendiler son derece medeni bir tavır ve kılık kıyafetleriyle bana gülümsüyorlarlı…
Çok mutlu olmuştum. Sonra kafamı sola çevirdim gördüğüm manzara 150 sene sonra geldiğimiz noktaydı… Yani konağın yeni sahipleri Yozgat belediyesi ve çalışanları… yeni sahipleriyle aralarına girip resim çektirdim. Yüzümdeki ifadeden ne kadar mutlu olmuşum anlarsınız zaten… Konağı terk ederken aklımda tek bir şey kaldı konağın gerçek sahiplerinin medeni halleri. Sonra karmakarışık duygularla oradan uzaklaştım. Ve kendi kendime sordum. Biz ne zaman ve neden bu kadar geriye gittik diye. Cevabını bulamadım."

Kaynak: Haber7

MELEK BAYKAL, O PAYLAŞIMI İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Etiketler: melek baykal  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki