Mektebim koleji Yozgat'ta faaliyet gösterecek

Yozgat'ta uzun yıllardır başka bir marka çatısı altında eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden ve kuruculuğunu Eğitimci Mustafa Başer'in üstlendiği kolej, Türkiye genelinde 30 kampüs 80'in üzerinde okul ve 15 bine yakın öğrencisiyle eğitim öğretim faaliyetleri yürüten Mektebim Koleji markasını tercih etti.
Yayınlanma tarihi: 14 Temmuz 2015, Salı günü, saat: 11:18

 

Eğitim öğretim modelleri ve yaklaşımları, teknoloji uygulamaları, yabancı dil eğitimi ve yarattığı eğitim ortamlarıyla fark yaratan Mektebim Koleji'nin aradıkları özelliklere sahip olduğunu belirten Mustafa Başer, bu yenilikle şehrin eğitim faaliyetlerine ve başarısına büyük katkı sağlayacaklarını söyledi.

 

Şehrin önde gelen isimleri ve protokolün katıldığı iftar yemeğinde konuşan Başer, uzun zamandır başka bir marka ile çalıştıklarını, fakat beklentilerinin yeterince karşılanmadığını belirterek böyle bir değişikliğe gittiklerini söyledi. Mektebim Koleji'nin diğer kampüslerini gezdiğini belirten Mustafa Başer, “eğitim modellerini ve eğitim ortamlarını bizzat yerinde inceleyerek böyle bir karara vardık. Bundan sonra yürüteceğimiz eğitim faaliyetlerini ve kazanacağımız başarıları Mektebim markasından aldığımız destek ile güçlü kılacağız. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz ve ilimiz adına söz veriyoruz, ülke genelinde önemli çalışmalara imza atacak öğrencilerimizle güzel dereceler yapacağız” dedi.

 

Ramazan ayı münasebetiyle il protokolünün, sivil toplum örgütü temsilcilerinin, siyasi partilerin yöneticilerinin ve eğitimcilerin katıldığı iftar yemeğinde, neden Yozgat'ta böyle bir ortaklığa imza attıklarını anlatan Mektebim Koleji Kurucusu Ümit Kalko, eğitim öğretim faaliyetleri konusunda Yozgat'a kaliteyi arttıracaklarını ve çıtayı her geçen yıl daha da yükselteceklerini belirtti.

 

Kalko, “ Ortaklığa imza attığımız Yozgat Kampüsümüzün Kurucusu Mustafa Başer ve hocalarımız, zaten ilimizde uzun yıllardır eğitime emek veren çalışmalarıyla tanınan önemli insanlar.

 

Biz markamızı Yozgat'ta görmekten dolayı çok mutluyuz. Bizim işimiz eğitim. Biz eğitimden kazandığımızı eğitime yatıran bir kurumuz.

 

Çocuklarımıza yani geleceğimize, modern ve teknolojinin tüm imkânlarının kullanıldığı bir eğitim ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Var olan kampüse yeni bir bina daha kazandıracak olan kurucularımız burada önemli başarılara imza atacaklar. Ben ve ekibim Hocalarımızın arkasında değil her zaman yanlarında olacağız. Yozgat için ne gerekiyorsa yapacak, ildeki eğitim faaliyetlerine katkıda bulunacağız.

 

Mektebim koleji olarak eğitim modellerimiz, teknoloji uygulamalarımız, eğitim ortamlarımız, sosyal ve kültürel etkinliklerimizle çocuklarımıza iyi bir gelecek inşa etmek için yola çıktık.

 

Böyle bir mübarek günde böyle önemli bir iş için burada olmaktan dolayı çok mutluyum herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Mektebim Koleji Yozgat Kampüsünün açılışı vesilesiyle düzenlenen iftar yemeğine katılan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Böyle bir eğitim kurumunun şehrimize gelmiş olmasından dolayı çok mutluyuz. Eğitim öğretim alanında yapılan yatırımlar kutsal yatırımlardır. Eğitim kurumlarının sayısının artması, eğitimde kaliteyi de arttıracaktır. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki