Mehmet Topal'a saldırıda şok detay!

Mehmet Topal'ın aracının 100 metre önünde Topuz, 200 metre geride Volkan vardı..
Yayınlanma tarihi: 13 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 11:54

Aracına kurşun sıkılan Mehmet Topal, olay sırasında yanında bulunan Uygar Mert Zeybek'i gece boyunca bir an bile yalnız bırakmadı. Topal'ın aracının 100 metre önünde Mehmet Topuz, 200 metre gerisinde ise Volkan Demirel'in otomobillerinin bulunduğu belirtildi.

Hain saldırıda Mehmet Topal'ın yan koltuğunda oturan ve kendi tarafına isabet eden mermiden araç camındaki zırh nedeniyle kurtulan Uygar Mert Zeybek, olayın şokunu uzun süre atlatamadı. Topal, 20 yaşındaki genç yıldıza kol kanat gerdi. İşte silahlı saldırıdan sonra yaşananlar:

EŞİ İNANAMADI: 'FOTOĞRAF YOLLA'

Mehmet Topal cama kurşun isabet ettiğini anlayınca hemen telefona sarıldı ve eşi Selda Hanım'ı aradı... Topal, "Selda galiba bizim arabaya kurşun sıktılar. Ama korkma ben iyiyim" derken, eşi olayın şokuyla "Ne kurşunu. Taştır o. Fotoğraf at bakayım" yanıtını verdi. Selda Hanım, fotoğrafı görür görmez hüngür hüngür ağlamaya başladı.

TOPALLAR'A ZİYARETÇİ AKINI

Emniyetten sonra Mehmet Topal, olayda araçta birlikte bulunduğu Uygar'ı yalnız bırakmadı ve kendi evine götürdü. İkili, gece saat 2'ye kadar Topal'ın evindeydi. Caner ikiliyi yalnız bırakmazken esprileriyle arkadaşlarının bozulan psikolojisini düzeltmeye çalıştı. İki futbolcu kalabalıktan dinlenme fırsatı bulamadı. Sabah erken antrenman olduğu için Uygar normalde de yaşadığı tesislere gitmek istedi. Topal, 'kardeşim' dediği Uygar'ı yalnız bırakmamak için birlikte yollara düşüp geceyi tesislerde geçirdi.

100 METRE ÖNDE TOPUZ, 200 METRE GERİDE VOLKAN

Fenerbahçe cephesi, Emniyet'ten gelen 'yorgun mermi' raporuna rağmen olayın kasıtlı bir eylem olduğunu düşünüyor. Mehmet Topal'ın yakınları ve kulüp yetkilileri, "Ortada kasıt olduğu kesin... O esnada Samandıra'dan tüm futbolcular çıkış yapmıştı ve vize için konsolosluğa gidiyorlardı. 100 metre önde Mehmet Topuz, 200 metre geride Volkan Demirel'in aracı vardı. Birileri bu durumu biliyordu ve 'hangisine gelirse' diye kurşun sıktılar" yorumunda bulundular.

Sabah

Etiketler: Mehmet   Topal   saldırıda   şok   detay  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki