Malta'da huzura çıktılar

Malta Cumhurbaşkanı Marie Louise Coleiro Preca, Yozgat Hayat Boyu Öğrenme Derneği’nin üyelerini kabul etti.
Yayınlanma tarihi: 02 Eylül 2015, Çarşamba günü, saat: 08:56

Yozgat Hayat Boyu Öğrenme Derneği’nin ortak olduğu Hareket Ediyorum (I Move !) isimli proje, 9 farklı ülkeden (Malta, Ukrayna, Ermenistan, Romanya, Gürcistan, İspanya, Yunanistan, Litvanya ve Türkiye) 50 gencin katılımıyla Malta’nın Gozo şehrinde gerçekleştirildi.

Yozgat Hayat Boyu Öğrenme Derneği Başkanı Ali Erol, Ulusal Ajans tarafından finanse edilen bu proje, 22-29 Ağustos tarihlerinde Malta’da düzenlendiğini ifade ederek “Projeye Türkiye’den derneğimizin belirlediği 5 kişi katıldı. Projede temel olarak ‘sağlıklı yaşam’ üzerine aktiviteler yer alırken, sağlıklı beslenme, obezite problemi, spor etkinliklerinin önemi gibi konularda etkinlikler düzenlendi” dedi.

Erol, katılımcıların Malta Cumhurbaşkanı Marie Louise Coleiro Preca, tarafından kabul edilmesi ve görüşmesinin kendilerini ayrıca memnun ettiğini dile getirerek “Dernek olarak gençlerin sosyal yaşama katılımı, sağlıklı yaşam, kültürel diyalogun arttırılması ve AB fonlarından azami ölçüde yararlanmasını amaçlamaktayız.  Hazırlanan bu projenin hem bölgemize hem de projemize katılan gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmasını umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: ali erol   malta   hayat boyu öğrenme  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki