Mal Müdürü Kurtcu'dan Veda Yemeği

Sarıkaya İlçesi Mal Müdürü Hikmet Kurtcu, tayinin çıkması nedeniyle veda yemeği verdi.
Yayınlanma tarihi: 06 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 15:47

Sarıkaya İlçesinde görev yaparken tayininin çıkması nedeniyle bir veda yemeği düzenleyen İlçe Mal Müdürü Hikmet Kurtcu'nun davetine, Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av.Ömer Açıkel, Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Yeleğen, Emniyet Müdürü Dr. Nebi Çetinkaya, Emniyet Müdürü Fatih Çetin, Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Mermi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Süleyman Doğan, Müftü Necmettin Kayar, Mali Müşavirler ve Mal Müdürlüğü personelleri katılım gösterdi.

Yemekte konuşan Kaymakam Özcan, "Öncelikle müdürümüze ilçemizde yapmış olduğu görevlerden dolayı ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum. Ülkemizin güzel bir iline kendisini gönderiyoruz. Burada üç yıldır iyisiyle kötüsüyle yapmış olduğu göreviyle Sarıkaya'mıza hizmet etti kendisine bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm Sarıkaya halkımız kamu idaresi personelleri ve şahsım adına kendisine minnettarız inşallah bundan sonraki görev yerlerinde de hayırlı ve uğurlu görevler yapar. Vatana millete hizmet eder. Ailesiyle birlikte sağlıklı bir hayat sürmesini diliyoruz. Ben hepiniz adına teşekkür ediyorum" dedi.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ise, Mal Müdürü Kurtçu'ya ilçedeki hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak "Müdürümüze ilçemizde yapmış olduğu hayırlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni görev yerinde de vatana ve millete hayırlı görevler gerçekleştirir. Yeni görev yerinin hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan diliyorum" dedi.

Veda yemeğini düzenleyen Kurtcu ise yaptığı veda konuşmasında Sarıkaya'da üç yıldır görev yaptığını ve bu üç yılında güzel geçtiğini belirterek "Sarıkaya'da üç yıldır ilçe halkı esnafı, iş adamları muhasebecileri ile görev yaptık. Malmüdürlümüzdeki mesai arkadaşlarımızla sırt sırta vererek görevimi layıkıyla yerine getirmek için çaba sarf ettik. Zaman zaman istemeyerekte olsa birbirimizi kırmış olabiliriz onun için de her kes ten özür diliyor ve haklarını helal etmesini istiyorum.Davetimizi kırmayıp buraya gelenlere de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra ben Karaman'dayım, Karaman'da da burada bulunan herkesin bir yeri olduğunu hatırlatmak isterim" dedi.

Etiketler: sarıkaya   veda   yemek   hikmet kurtcu  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki