LPG'de İndirim Yaptılar

Yozgat’ta ERK petrol, petrol ofisi istasyonu kaliteli otogaz fiyatlarını düşürünce sürücülerin yoğun ilgisini gördü.
Yayınlanma tarihi: 06 Kasım 2015, Cuma günü, saat: 09:28

İç Anadolu Bölgesinde en yüksek fiyattan LPG kullanan Yozgatlı sürücüler, ERK petrol istasyonunun fiyatları düşürmesiyle birlikte sürücülerin yoğun ilgisini gördü. 

Vatandaşlar, çevre il ve ilçelere göre Yozgat’ta LPG fiyatlarının çok yüksek olduğunu belirterek, “Buradan 30 kilometre Sorgun’a gidiyorsun LPG fiyatları 1,85-1.90’a satılırken, Yozgat merkezdeki petrol istasyonlarından 2.20-2.30 TL’den aşağı alamıyorsun. Yine Ankara’ya gidiyorsun, Çorum’a gidiyorsun fiyatlar düşük. Yozgat’ta fiyatlar çok yüksek tutuluyor. 

Ankara Caddesi mevkiinde ERK petrol istasyonu LPG’yi 1.99 TL’den sattığını öğrendik, biz de buraya geldik, LPG’yi buradan alıyoruz. Yozgatlının sesine kulak verip ucuz LPG sunan ERK petrol istasyonuna ve sahiplerine teşekkür ediyoruz” dedi. 

Başka bir vatandaş ise, Yozgat’ta çevre il ve ilçelere göre LPG fiyatlarının çok pahalı olduğunu belirterek, “Litrede 30-35 kuruş fazla ödüyoruz. 

Burada ERK Petrolde LGP’nin düşük olduğunu duyunca buraya gelip depomu doldurdum. Her nedense Yozgat her şeyi pahalı kullanıyor, LPG’yi de pahalı kullanıyorduk. Fiyatlarda indirim böyle bir indirim yaptığı için ERK Petrol'e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yozgatlı sürücülere ucuz LPG sunan ERK Petrol İşletmecisi Mehmet İhsan Varol, kendilerinden LPG alan sürücülerin genelde Yozgat’ta LPG fiyatlarının çok yüksek olduğundan yakındıklarını belirterek, “Bizde vatandaşımızın bu yakınmalarını dikkate alarak az kar edip sürücülerimize yardımcı olmak istedik. LPG fiyatlarımız şu an itibari ile 1. 99’dan satılmaktadır. Yapılan bu indirimden dolayı yoğun ilgi görüyoruz, sürücülerimiz teşekkür ediyor. Vatandaşlarımızın talepleri üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. 

Kaliteli yakıtı daha uygun fiyatlara vermek için özen gösteriyoruz. Müşterilerimize daha fazla hizmet etmeye gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: mehmet ihsan varol  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki