Lİse Öğrencileri Ankara'yı Gezdi

Kadışehri AİHL ve Şehit Doğan Özpolat ÇPAL öğrencilerinden oluşan 74 kişilik iki grup Ankara gezisi yaptı.
Yayınlanma tarihi: 13 Haziran 2015, Cumartesi günü, saat: 08:02

Kadışehri Kaymakamlığınca gelecek yıl üniversite sınavına girecek olan 11’nci sınıf öğrencilerine dönük planlanan motivasyon gezileri kapsamında Kadışehri AİHL ve Şehit Doğan Özpolat ÇPAL öğrencilerinden oluşan 74 kişilik iki grup Ankara gezisi yaptı.

Geziye Kadışehri AİHL’nden 43, Şehit Doğan Özpolat ÇPAL’nden 31 olmak üzere toplam 110 öğrenci katıldı. Öğrencilere öğretmen ve idareciler Asım Uysal, Aydın Lale, Hatice Özsoyoğlu, M.Hamidullah Çelik, Esra Doğan ve Sema Hafızoğlu eşlik ettiler.

Gruplar Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin türbesini, İstiklal Marşı’mızın yazıldığı ve bir süre Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’un da kaldığı Tacettin Dergahı’nı, Ankara Kalesi’ni, Anadolu Medeniyetler Müzesi’ni, I. ve II. Meclis’i, Anıtkabir’i veTürkiye'nin en önde gelen üniversitelerinden biri olan ODTÜ’yü ziyaret ettiler.

Üniversite ziyaretinden sonra Ankamall AVM’de öğrencilere serbest zaman molası verildi. Akşam yemeğini de burada yiyen Kadışehri'li öğrenciler keyifli bir gezi sonrası Kadışehri’ne döndü. Öğrenciler dönüşte Kaymakamlık tarafından ayarlanan servislerle evlerine bırakıldı.

Etiketler: kadışehri   ankara   gezi   öğrenci  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki