Lg G4 Samsung Galaxy S6'dan Pahalı Olacak

Lg G4 Samsung Galaxy S6'dan Pahalı Olacak 28 Nisan'da resmen tanıtılması beklenen LG G4 akıllı telefonun fiyatı netleşmiş değildi.
Yayınlanma tarihi: 24 Nisan 2015, Cuma günü, saat: 10:07

28 Nisan'da resmen tanıtılması beklenen LG G4 akıllı telefonun fiyatı netleşmiş değildi. Bu konuda hala aydınlatılmış değiliz ancak Güney Kore'de kısa bir süre önce yayınlanan röportaja bakılırsa akıllı telefonun bu ülkedeki satış fiyatı Samsung Galaxy S6'dan yüksek, Galaxy S6 Edge'den ise daha uygun olacak. Güney Kore'de Galaxy S6 795 USD ve Galaxy S6 Edge 910 USD seviyesinden alıcı buluyor. LG G4'ün ön sipariş fiyatı 825 USD olarak belirlenmiş.

LG yetkililerinin Economic Times'a verdiği röportaja göre LG G4 operatörler tarafından "premium" bir cihaz olarak görülüyor, yani Galaxy S6'dan pahalı olması normal karşılanıyor. Fiyatı hayli yüksek olan Galaxy S6 Edge'in ise altında bir fiyatlandırma tercih edilmiş.

G4'e baktığımızda 16 MP f1/8 arka kamera, bir yıl ücretsiz ekran onarımı desteği ile firmanın cihazı amiral gemisi olarak konumlandırdığı ve "premium" bir akıllı telefon olduğu için bu sınıfa uygun bir fiyatlandırma politikası izlediği düşünülüyor. Yine de kullanıcıları Galaxy S6'dan pahalı bir ürün almaya ikna etmek kolay olmayacaktır. Samsung'un şu ana kadar geliştirdiği en iyi akıllı telefonlardan birisi olan Galaxy S6'dan daha yüksek olan fiyat etiketi kullanıcıları şüphesiz mutlu etmeyecek.

LG G4 Samsung Galaxy S6'dan Pahalı Olacak written by Huseyin Oncel average rating 5/5 - 1 user ratings

KAYNAK: akillitelefon.com

Etiketler: Lg   G4   Samsung   Galaxy   S6   Pahalı   Olacak  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki