Lekesiz, 'Sorumluluklarımızın Farkındayız'

Lekesiz, ‘Türkiye üzerinde oynanan oyunları milletimiz bozdu ve yine aziz milletimiz koalisyonu sandıkta kurdu. Milletimiz huzur, güven ve istikrarın devamı için Ak Parti dedi.'
Yayınlanma tarihi: 04 Kasım 2015, Çarşamba günü, saat: 08:57

1 Kasım Genel Seçimlerinde yüzde 49,5 oy alarak yeniden iktidar olan ve Yozgat’ta da tarihi bir başarıya imza atarak 4 milletvekilinin 4’ünü de TBMM’ye gönderen Ak Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, seçim sonrası değerlendirmelerde bulundu. 

Yozgat seçmenine teşekkür eden Lekesiz, ‘Türkiye üzerinde oynanan oyunları milletimiz bozdu ve yine aziz milletimiz koalisyonu sandıkta kurdu. Milletimiz huzur, güven ve istikrarın devamı için Ak Parti dedi. Ak Partinin ilimize kazandırdığı yatırım ve hizmetleri ibra eden seçmenimiz daha fazlasının kazandırılması için de bütün sorumluluğu Ak kadrolara yüklemiştir. Ak Parti kadroları bu sorumluluğu layıkıyla taşıyacak ehliyete ve tecrübeye sahiptir. İnşallah Yozgat’ta hizmet kervanı devam edecek’ dedi. Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, 1 Kasım Genel Seçimlerini değerlendirdi.

YOZGAT HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUM
1 Kasım Genel Seçimlerinde Yozgat halkının büyük desteği ile Ak Parti büyük bir başarı elde etmiştir diyen Lekesiz, ‘ Bu başarı Yozgat halkının başarısıdır. Hamdolsun Ak Parti olarak bizler Yozgatlılara mahcup olacak bir iş içerisinde hiçbir zaman olmadık olmayacağız. En kutsal ödev bildik ve bundan sonra da bize duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. 1 Kasım Genel Seçimlerinde bizleri destekleyen tüm hemşehrilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum’ diye konuştu.

SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ
Yozgat halkının 4 milletvekilini de Ak Parti’den tercih etmesi sorumluluklarımızı arttırmıştır diyen Lekesiz, ’13 yıllık Ak Parti iktidarında Yozgat önemli hizmetler almıştır ve halende almaya devam etmektedir. Halkımız tüm gücüyle bize desteğini sunmuştur ve tek temsilci ilan etmiştir. Bu da bizlerin sorumluluğunu artırmaktadır. İnşallah önceliğimiz devam eden projeleri hızlı şekilde halkımızın hizmetine sunmak daha sonra da şehrin gelişim ve kalkınmasına katkı sunacak daha başka yatırımları kazandırmanın yollarına bakmak olacaktır’ ifadelerini kullandı. 

EHİL KADROLARIMIZ İŞ BAŞINDA
1 Kasım Genel Seçim sonuçlarının milletin Ak Parti’ye güveninin de göstergesi olmuştur diyen Lekesiz, ‘Ak Parti kurulduğu günden beri milletten güç alan bir partidir. Halkımızın her geçen gün büyüyen desteği de bunun göstergesidir. İnşallah bu kadrolar huzurun, güvenin ve istikrarın teminatı olmaya devam edecektir. Ak Parti’nin ehil kadroları bu hususta hazırdır’ diye söyledi.

MİLLET OYUNU BOZDU
Milletin koalisyonu sandıkta kurduğunu da ifade eden Lekesiz, ‘7 Haziran Genel Seçimleri sonrası halkın koalisyonda karar kılması sonrasında muhalefetin ülke için eline taşın altına koymak yerine resmen ülkeyi çıkmaza soktu. Böylece 1 Kasım’da erken seçim görüldü. Ülkenin huzur, güven ve istikrarını bozmak isteyen mihrakları yeniden bir koalisyon hedefindeydi. Ama şükürleri olsun aziz milletimiz Ak Parti’ye verdiği güçlü destekle İsrail’i, ABD’yi, paralel yapıyı, Aydın Doğan’ı, muhalefeti kısacası tüm mihrakları sandığa gömerek oyun bozdu. Böylece milletimiz koalisyonu sandıkta kurmuş oldu’ dedi. 

BU SEÇİMİN KAYBEDENİ YOKTUR
Lekesiz son olarak halka seslenirken şu görüşleri yer verdi: ‘1 Kasım seçiminin kaybedeni yoktur. Bir bütün olarak Yozgat kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır, Türkiye kazanmıştır. Bundan önce olduğu gibi partizanlık yapmadan, ötekileştirmeden herkesi kucaklamaya devam edeceğiz’  

Etiketler: harun lekesiz   ak parti   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki