Lekesiz, 'Hedefimiz 75 Bin Üye'

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından hayata geçirilen 'Hedef 75 Bin Üye' Projesi’ne start veriliyor.
Yayınlanma tarihi: 30 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 10:26

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından İl Danışma Meclisi’nde tanıtımı yapılan Hedef 75 Bin Üye Projesi’ne start veriliyor. 

AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz “Hedef 75 Bin Üye” projesinin temelinde her kesimden vatandaşla buluşma amacı taşıdığını vurguladı. Lekesiz, “Biz, seçim döneminde çalışıp, seçimden sonra kabuğuna çekilen bir parti olmadık. Sürekli dinamik, sürekli halkın yanında olma gayreti içinde olduk. Bu proje, AK Partili olmayan vatandaşlarımız ile partimiz arasında örülen ön yargı duvarlarını yıkacağız. Vatandaşlarımıza kendimizi, davamızı anlatacağız. Samimiyetimizi ve her kesimle kucaklayıcı olduğumuzu göstereceğiz. İdeoloji partisi olmadığımızı, hizmet partisi olduğumuzu anlatacağız” dedi.

Lekesiz, “Biz bu yola, Büyük Türkiye ve büyük Yozgat için ‘Hedef 75 Bin Üye’ diyerek çıktık. Yozgat için birçok proje ortaya koyduk. Hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz verilen sözleri yerine getirirken, bizde teşkilat olarak boş durmamalıyız. Daha büyük bir aile olmak için çalışmalıyız. Yozgat için Türkiye için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı halkımıza daha iyi anlatmalıyız” diye konuştu.

Projeyi genel hatlarıyla anlatan Lekesiz, “75 bin üyeye ulaşmak için ilk olarak aynı hanede yaşayan üyelerimizin, üye olmayan tanıdıkları olacak. Üyelerimizden partimize bir üye getirmelerini istenilecek.  Açılacak stantlarla vatandaşlarla katılımı artıracağız” şeklinde konuştu.

Teşkilatın her kademesinin 75 bin üye hedefine çok olumlu yaklaştığını ifade eden Lekesiz, “İl Danışma Meclisi’nde gördük. Kadın ve gençlik kollarımız, mahalle temsilcilerimiz bu hedefin üzerine çıkacaklarını ifade ettiler. Diğer ilçe başkanlarımızla da önümüzdeki günlerde toplanarak, projenin detaylarını konuşacağız. 75 bin üye hedefimize kısa sürede ulaşacağımıza inanıyorum” dedi. (yeni ufuk)

Etiketler: harun lekesiz   ak parti  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki