League of Legends Shurima Akademisi'nde Yeni Dönem

50 bin LoL oyuncusunu sürpriz hediyeler bekliyor!
Yayınlanma tarihi: 07 Aralık 2015, Pazartesi günü, saat: 13:27

League of Legends tarafından Kasım-Aralık aylarında düzenlenen ve ilk dönemin sonunda 50 bin LoL oyuncusunun Gizemli Kutu Bursu'yla ödüllendirildiği Shurima Akademisi etkinliğinde ikinci dönem heyecanı başlıyor.

Uzman eğitmenler tarafından özel olarak geliştirilen yeni müfredatla, oyunculara bol bol antrenman yaparak kendilerini geliştirme şansı sunan ve iki dönemden oluşan Shurima Akademisi'nde, Kasım ve Ocak ayları arasında en çok LoL oynayan oyuncular ödüllendiriliyor. En büyük misyonu kazananlar yetiştirmek olan Shurima Akademisi'nde dereceye giren ilk 50.000 öğrenci, Gizemli Kutu Bursu'na sahip oluyor.

Shurima Akademisi'nde 5 Aralık'ta başlayıp 1 Ocak'a kadar sürecek ikinci dönem boyunca, heyecan ve rekabet de iki katına çıkacak. Bu dönemin sonunda başarılı olan 50.000 LoL oyuncusu daha ödül kazananlar listesine adını yazdıracak.

Nasıl katılırım?

Shurima Akademisi'nde yer almak için kayıt yaptırmak gerekmiyor. Oyunu oynayan tüm oyuncular, etkinliğin bir parçası kabul ediliyor. Ancak başarılı olup, sıralamada daha üst sıralara çıkmak ve daha fazla sayıda ödül kazanmak için bol bol oyun oynamak şart.

Farklı harita ya da oyun modlarında oynanan her oyunun puan kazandırdığı etkinlikte, arkadaşlarla aynı takımda yer almak ya da dereceli sırada oynamak, kazanılan puan miktarını da arttırıyor.

Etkinliğin birinci döneminde olduğu gibi, ikinci dönemde de ilk 50.000 kişi ödüllendirilirken; üst sıralarda yer almayı başaran oyuncular daha fazla "Gizemli Kutu" ödülü kazanıyor. Gizemli Kutular oyunculara, içinde daha önce sahip olmadıkları sürpriz kostümler kazandırıyor.

League of Legends Shurima Akademisi'nde Yeni Dönem

Etiketler: League   of   Legends   Shurima   Akademisi   Yeni   Dönem  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki