Kutlu Doğum Haftası Programı Düzenlendi

Özel Ergin Koleji Ana sınıf öğrencileri tarafından “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle program düzenledi. Manevi atmosferi yüksek program velilerden tam not aldı.
Yayınlanma tarihi: 13 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 11:28

Yozgat Özel Ergin Koleji Ana sınıf öğrencileri tarafından “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle program düzenledi. Manevi atmosferi yüksek program velilerden tam not aldı. Programa öğrenci veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Özel Ergin konferans salonunda gerçekleşen “Kutlu Doğum” programı istiklal marşı ve saygı duruşunun ardından 5’nci sınıf öğrencilerinden Muhammed Berat Yörük’ün Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlandı. Programda, öğrenciler birbirinden güzel ilahiler söyleyerek, Efendimiz (SAV)’in sıfatlarını anlatmaya çalıştı.

Öncelikle Efendimiz (S.A.V)’i yad edeceğimiz bu kutlu programa hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Özel Ergin İlkokul Müdür Yardımcısı Mehmet Özsoy; Anasınıfı öğrencilerimiz bu gün düzenlemiş oldukları Kutlu Doğum programıyla boylarından büyük işler yapmışlardır. Her biri adeta profesyoneller taş çıkartırcasına, Efendimiz (S.A.V)’i en güzel şekilde anlatarak, O’nun vasıflarını en güzel şekilde anlatmaya çalıştılar. Efendimiz (S.A.V)’i anlamak ve anlatmak, anmak, ancak ve ancak O’nun sünnetlerini yerine getirerek, hadislerini iyi bir şekilde idrak ederek anlaşılır. Bizde Özel Ergin Eğitim Kurumları olarak bu yılki Kutlu Doğum Programı daha farklı ve özel olsun istedik. Anasınıflarımızda bulunan öğrencilerimiz, yaşları küçük, yürekleri ise büyük bu öğrencilerimiz hem velilerimize hem de bizlere güzel bir akşam yaşattı. Emeği geçen bütün öğrenci, öğretmen, personel ve velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler: yozgat   özel   ergin   kolej   kutlu   doğum  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki