Kulak ve Burun Estetik Ameliyatları Başladı

Sarıkaya Devlet Hastanesi’nde burun ve kulak estetiği ameliyatı yapılmaya başlandı.
Yayınlanma tarihi: 05 Ocak 2016, Salı günü, saat: 13:25

Sarıkaya Devlet Hastanesi Kulak Burun ve Boğaz Uzmanı Dr. Saltuk Buğra Kılınç, burun ve kulak estetik ameliyatları hakkında bilgi verdi. Her burun estetiği ameliyatının burun küçültmek olmadığını belirterek, kulak estetiği yapılan hastalarının özgüvenlerinin artığını belirtti. 

Dr. Kılınç; "Burun ameliyatının tıbbi adı rinoplasti ameliyatıdır. Burunun yeniden biçimlendirme anlamına gelir. Estetik ameliyatlarının içinde en özel ve özellikli olan ameliyattır. Teknik donanımın yanında, doktorun da tecrübesi önemlidir. Burun estetiği ameliyatında hedef, tatmin edici bir burun yapısına ve sağlıklı burun fonksiyonlarına kavuşmaktır. 

Kulak estetiği ameliyatlarına gelecek olursak, kulaklar; insanlarının görünümleri üzerinde estetik açıdan büyük bir öneme sahip organlarımızdan biridir. Kulaklarda meydana gelen şekil bozukluğu ise estetik açıdan sorunlu görüntülere neden olmakta ve insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Sarıkaya Devlet Hastanemizde artık burun ve kulak ameliyatlarını yapmaya başladık. Bu hizmet Sarıkaya’ya kazandırılmış güzel bir ekip çalışmasıdır." dedi. 

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İsmail Kurca, "Sadece merkez değil, ilçe hastanelerimizde de ameliyathanelerimizi geliştirmek, sevk oranlarını azaltarak, vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek hedeflerimiz arasında olmuştur hep. Sarıkaya Devlet Hastanemizde burun ve kulak estetiği ameliyatlarının başlanması vatandaşlarımızı için güzel bir hizmettir. Emeği geçen tüm çalışanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki