Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

Sarıkaya İlçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis toplantısı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 25 Kasım 2015, Çarşamba günü, saat: 09:35

Sarıkaya İlçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis toplantısı Mehmetoğulları Oteli toplantı salonunda Kaymakam Yasin Özcan'ın Başkanlığında, İl Genel Meclis Üyeleri Murat Yıkılmaz, Dursun Tuncer, Abdullah Göngör ve köy muhtarlarının katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kaymakam Yasin Özcan açılış konuşmasında, 2015 yılının köyler açısından verimli geçtiğini ifade ederek, "Köylere Hizmet Götürme Birliği'nde çalışan personele, köylerde hizmet noktasında mücadele eden muhtarlara ve il genel meclis üyelerine teşekkür ederim. Bu birlik ve beraberlik sayesinde hizmetlerimiz eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor. Ödenekteki paraların tamamı eksiksiz bir şekilde hizmet için harcanıyor" dedi. 

2016 yılında da çok verimli bir şekilde köylere hizmet götürmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ifade eden Özcan, "Gönül ister ki, her köyümüzün isteği hemen gerçekleşsin. Bunu biz sizlerden daha çok istiyoruz. Ama kıt kaynaklar ve sınırsız ihtiyaçlarımızın olduğu bu dünyada, bizler de bütçemiz doğrultusunda sizlere hizmet vererek yarar sağlamaya çalışıyoruz. Yatırım alamayan hiçbir köyümüz yok. Eksik kalan yatırımlarımız olabilir. Onları da inşallah bir dahaki dönemimizde tamamlamaya çalışacağız" diye konuştu.

Konuşmanın ardından 2015 yılı bütçe harcamaları okundu, 2016 yılı bütçesi oy birliği ile kabul edilmesinden sonra Kaymakam Yasin Özcan toplantıya katılan köy muhtarlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: sarıkaya   kaymakam   yasin özcan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki