Vali Kemal Yurtnaç, Köçekkömü köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek köyün ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi.
 
Köy girişinde bulunan Cemevinde köy halkı ile uzun uzun sohbet eden Vali Yurtnaç, fırsat buldukça köyleri ziyaret edip sıkıntıları yerinde görerek çözüm üretme gayretinde olduklarını söyledi.
 
İlçe ve köylerdeki sıkıntıları daha önceden tespit ettiklerini belirten Vali Yurtnaç, “Geçtiğimiz aylarda yaptığımız İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme toplantıları ile ilçe ve köylerimizin sorunlarını tespit ettik. Şimdi ise her ay bir ilçede toplanarak tespit edilen sorunların ve yapılması gereken yatırımların gerçekleşme oranlarını kontrol ediyoruz. Fırsat buldukça da köylerimizi ziyaret ediyoruz ve sıkıntıları yerinde görerek çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.
 
Köylerin altyapı sorunlarını çözeceklerini kaydeden Vali Yurtnaç, il özel idaresi bünyesinde kurdukları yeni asfalt plentinin faaliyete geçmesiyle birlikte köy yollarının sıcak asfaltla kaplanması için çalışmalara başlanacağını sözlerine ekledi.
 
Köçekkömü sakinleri Vali Kemal Yurtnaç’ın bu ziyaretinden oldukça memnun olduklarını dile getirerek, köylerine yapılan ve yapılacak olan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.