Konferans ve sinema salonu çalışmaları başladı

Akdağmadeni ilçesinde konferans ve sinema salonunun ihalesinin yapımının ardından görsel olarak çalışmalar başladı.
Yayınlanma tarihi: 03 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 17:11

Akdağmadeni ilçesinde konferans ve sinema salonunun ihalesinin yapımının ardından görsel olarak çalışmalar başladı. Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan Akdağmadeni'nin geleceğini planladıklarını belirterek örnek ilçe olması ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi.  

İlçenin akustiğini ve görselliğine önem verdiğini dile getiren Daştan: "Konferans ve Sinema Salonu projesinde çalışmalarımız bugün görsel olarak başladı. Daha öncesinde projenin hazırlanması Kent Meydanı ve kapalı otopark alanının düzenlenmesi, yeni belediye hizmet binasının yapımı ve eski belediye binasının boşaltılması, konferans ve sinema salonu projesi için yapılan istimlaklar derken uzun ve planlı süren çalışmaların ardından bugün eski belediye binasının yıkımına başlanarak ,ilçemize kazandırılacak olan gerek iç akustiğiyle gerekse dış görünümüyle modern ve çok amaçlı salonun kent meydanımıza müthiş bir düzen ve güzellik katacağından şüphemiz yok." dedi.  

Mali bütçesini de belirten Daştan: "Maliyeti 2 milyon 800 bin TL olan projenin üzerinde halkımız için oturma alanları içinde ise 250 kişilik çok amaçlı salonun bulunacağı yapı kısa süre içerisinde tamamlanacak olup halkımız hizmetine sunulacaktır. Sosyal hayatı geliştirmek için devam eden projelerimize bir yenisini daha ekleyerek iç anadolu bölgesinde gelişimi ve yatırımları ile ses getiren belediye olarak yolumuza değerli halkımızla devam ediyoruz. Söz verdik geleceği planlıyoruz." dedi. 

Etiketler: akdağmadeni   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki