Kocacık’tan Başkan Şimşek’e nezaket ziyareti

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertan Buyruk ile beraberindeki akademik heyet ve Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 24 Kasım 2015, Salı günü, saat: 15:30

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertan Buyruk ile beraberindeki akademik heyet ve Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Ziyareti sırasında Cumhuriyet Üniversitenin çalışmalarına ilişkin bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Cumhuriyet Üniversitesi'nin temel misyonunun, bilimsel araştırma, yayın ve danışmanlık, yüksek eğitim ve öğretim faaliyetleriyle çağın gerektirdiği mesleki ve teknik bilgi donanımına sahip bireyler yetiştirerek ülkemizin insan gücü potansiyelinin iyileştirilmesi ve bilgi toplumunun oluşmasına katkı sağlamak olduğunu söyledi. Ulusal ve uluslar arası düzeyde eğitim-öğretim, araştırma ve mesleki alanda tanınırlık ve saygınlık, örgütsel bağları güçlü, kurumsal kültürü ve kimliği gelişmiş üretken, toplumsal ve ek ihtiyaçlara cevap veren, bölgesinde lider üniversite olmayı amaçladıklarını kaydeden Kocacık, Başkan Şimşek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı duyguğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şimşek ise, Sorgun’un sahip olduğu potansiyeller ve belediye olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık’a günün anısına bir tablo armağan etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki